1. Bradavice na rukama

    Pitanje broj: #163727

    Dečko mi ima na rukama bradavice. Zanima me da li se one prenosne i kako se prenose? Cula sam da postoje i obicne ali i virusne. Zanima me kako mogu da saznam?

    Odgovoreno: 04. 09. 2019.

Komentari na pitanje: #163727

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 06. 09. 2019.

      Poštovana, ta mogućnost postoji, ali zavisi od više faktora, vačeg imunog sistema, da li ste tokom života bili u kontaktu sa virusom, ako se radi o virusnim bradavicama. Svakako je preporuka uklanjanje bradavica iz zdravstvenih ali i estetskih razloga.

    • Mene zanima da li moze meni da prenese? Svakako zakazacemo kod Vas kad on dodje sa terena.