1. Benigni mladeži

    Pitanje broj: #159545

    Poštovani, odstranila sam dva mladeža u privatnoj klinici. Doktor je insistirao da nema potrebe da se oba šalju na patologiju već da izaberem samo jedan. Obrazloženje je bilo da su oba bezopasna. Dijagnoza patologa za poslati mladež je naevus naevocellularis intradermalis seu naevus papillomatosus. Doktor je rekao da je to samo mladež i da je u potpunosti odstranjen, nije mi striktno naglasio da je promena benigna. Da li ovaj izveštaj patologa znači da je sve u redu. Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159545

    • Molim Vas sta znaci dijagnoza NAEVUS INTRADERMALIS CUTIS, radjena je HP analiza.