Dobro jutro Dr Stoic Moja majka, 84 god, ima maligni tumor na vrhu glave. Preporuka plasticnog hirurga je da to mora da ga ukloni maksiofacialni hirurg u ustanovi gde moze da ostane nekoliko dana pod nazorom lekara. Potrebno je ukloniti tumor i uzeti kozu sa drugog dela tell da bi se to pokrilo.Ona ima poviseni krvni pritisak, staracki dijabetis I Parkinsonovu bolest u uznapredovanom stanju. Ona zivi u Uzicu. Da li bi ste vi to mogli da uradite, kada I koliko bi kostalo? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 11. 01. 2022.
    • Ovo u prolog su slike promena na glavi moje majke. Ona ima 84 godine I boluje od Parkinsonove bolesti, povisenog pritiska I ima staracki dijabetis. Bila je na pregledu kod dermatologa koji joj je preporucio da se tumor odstrani i preporucio plasticnog hirurga da to uradi. Bila je na pregledu kod specialiste za plasticnu hirurgiju I zakljucak je da to moze da uradi samo maxiofacialni hirurg I da mora da lezi u bolnici da bi bila pod stalnim nadzorom lekara zbog njenog zdravstvenog stanja. Interesuje me da li to moze da se uradi kod vas, kakvi su rizici, ako ih ima, I koliko bi kostala usluga.Hvala vam za vase vreme da odgovorite, Jadranka