Poštovani,

    Nešto više od godinu dana imam problem sa bar ja mislim da su hemeroidi, ali me zabrinjava što prilikom svake velike nužde osjetim kao veliku lopticu.

    Uslikao sam danas da vidim kako to zapravo izgleda pa me malo uplašilo. Ne volim paničariti, niti ići doktorima ako nije nešto ozbiljno, pa sam odlučio ovim putem da pokušam.

    Ispričavam se na lošoj slici, bilo mi je bilo nezgodno uslikati.

    Unaprijed hvala za bilo kakav odgovor.