Postovana, ispod levog i desnog oka imam crvene tackice, nalik kapilarima. Crvenilo se siri povremeno. Saljem fotografiju radi lakseg objasnjena. Hvala Vam na odgovoru unapred.

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179815

    • Srećko Stanojević 14. 03. 2021.

      Postovana, imam 21 godinu. Ovi kapilari su se prvi put pojavil pre oko godinu dana, ali sam crvenilo ispod ociju imao jos kao dete ali tada nije bilo kapilara tj. ovih venica, vec samo crvenilo. Deluje mi kao da se siri leti, zbog Sunca. Ne svrbi me, ne boli. Mazao sam kreme poput pantenola ali mi deluje kao da pantenol dodatno iritira.