Dobar dan Moj sin ima 15 god i dermatolog mu je rekao sa mora da otkloni mladez pregledao je sa lupom Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 27. 09. 2020.
    •

      Postovna,

      najbolje bi bilo da dodjete na pregled koji mozete zakazati i preko Stetoskopa, ako ne mozete napisite mi koliko taj mladez postoji da li se naglo menja i raste u poslednje vreme, da li je uradjen dermoskopski pregled. Ako jeste i ako je nakon dermoskopskog pregleda dermatolog rekao da treba da se operise/ onda treba. Operacija je vrlo jednostavna i laka u lokalnoj anesteziji tako da to ne treba da Vas brine.

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic,  specijalista, palsticne rekonstruktivne i estetske hirurgije