Dobar dan doktore Imam jedno pitanje za mog sina koji ima god.Ima dva mladeza crna ravna koji su simetricni ne menjaju oblik.Dermatolog je rekao da bi bilo bolje da se otklone a mene zanima vase misljene. Hvala na odgovoru .Srdacno.

    Odgovoreno: 25. 09. 2020.
    •

      Postovani,

      ne mogu nista reci bey detaljnog klinickog pregleda ili makar fotografije ovde. da li je dermatolog raio detmoskopiju, ako jeste mozete ovde ponovo postaviti pitanje i priloziti taj nalaz ako niste u mogucnosti da dodjete na pregled koji mozete zakazati i preko sajta Stetoskop

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic