Postovani, Na desnoj butini, pojavila mi se ranica, pre odprilike mesec dana, ranije je bila tamnija mrlja,negde oko godinu-dve.Ranica ima dva kruga,unutrasnji i spoljasnji.Spoljni je svetliji,kao kad mi se skinuo sloj koze,a unitrasnji,manji, je tackica crvene boje.velicine graska, kad se pritisne osecam mali bol.Poslao sam sliku kako izgleda.Trebam informacija sta je i kome da se obratim.Otvoren sam za dodatne informacije. Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #172643

    • Vladimir Bogojevic 26. 08. 2020.

      postovna, iz nekog razloga ne mogu da Vam posaljem nijedan formar koji mi sajt potrazuje,ako mogu na neki e-mail ili neki drugi nacin da Vam posaljem bio bih zahvalan