Poštovani, Ovo je ranije bila crna tacka jako mala, sada ih je vise veličine mladeža, nakon nekoliko godina. U panici sam, da li je u pitanju kancerogena peomena? Nwmam nikakve druge simptome poput bola, krvarenja, peckanja itd.

    Odgovoreno: 17. 08. 2020.
    •

      Postovana,

      promene mi deluju bezopasno, ipak, slika je prilicno mutna tako da najvecu promenu na slici ne vidim dovoljno jasno. Takodje, napominjem da nista ne moze da zameni detaljan klinicki pregled.

      Ako ste u mogucnosti, pregled mozete zakazati i preko sajta Stetoskop.

      Svakako, preporucujem uklanjnaje promene iz estetskih razloga.

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic