Moja ćerka 2005 godište ima mladež na leđima. Sunča se evo celo leto i koristi zaštitu. Mladež je posvetleo i smanjio se a oko njega tj taj deo kože koji je zauzimao je beo bez pigmenta a on se smanjio. Prošle godine taj beli deo sam takođe leti videla iako nisam uvidela smanjivanje i posvetljavanje.

    Odgovoreno: 14. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #172271

    • Mira Djuricic 20. 08. 2020.

      Hvala na odgovoru.Posli smo dermatologu rekla je da je mladez izgoreo na suncu.Preporucila 100 faktor i rekla na plazu samo posle 16 h.zakazala kontrolu 30.10. i ujedno uklanjanje mladeza.dijagn. Naevus melanocystus.poslala sam Vam slike mladeza.Brinem sto tek sledeca kontrola 30.10.pregled je bio vizuelno.