Postovani, imam mladez koji se sastoji od nekih cudnih delica, pola crne boje a polovina braon. Nasla sam na internetu da je to mladez koji se uglavnom javlja kod starijih ljudi i da se cesto uvecava. Ipak sam bila kod dermatologa, i dr mi je samo rekao da nije kancer. Posto je izbocen i na grudima, svaki put kad dojim dete mladez slucajno zakacim i on je poceo da svrbi i da se otkida. Molim vas, recite mi sta da radim. Zivim u inostranstvu i jako je tesko doci opet do termina za dermatologa. Hvala unapred. Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 07. 2020.

Komentari na pitanje: #171209

    • Postovani, imam mladez koji se sastoji od nekih cudnih delica, pola crne boje a polovina braon. Nasla sam na internetu da je to mladez koji se uglavnom javlja kod starijih ljudi i da se cesto uvecava. Ipak sam bila kod dermatologa, i dr mi je samo rekao da nije kancer. Posto je izbocen i na grudima, svaki put kad dojim dete mladez slucajno zakacim i on je poceo da svrbi i da se otkida. Molim vas, recite mi sta da radim. Zivim u inostranstvu i jako je tesko doci opet do termina za dermatologa. Hvala unapred. Pozdrav