Kod deteta od 15godina se ispod nokta na kazipsrstu ruke pojavila smedjkasta tanka linija, pa sam htela da vas pitam dok ne budemo u mogucnosti i prodje ovo vanredno stanje i posetimo dermatologa, da li je moguce da to bude nesto opasno, posto sam ovde na netu svasta nesto procitala sto me je uplasilo....Hvala unapred 😁

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #169101

    • Sladjana Djukic 02. 05. 2020.

      Kod deteta od 15 godina se ispod nokta na kažiprstu pojavila smeđkasta linija, pa sam htela da Vas pitam, dok ne budemo u mogucnosti da odemo kod dermatologa i dok prođe ovo vanredno stanje, da li je moguće da je nešto opasno, pošto sam ovde na internetu svašta nešto pročitala, što me je uplašilo. Hvala.