Postovani, Pre mesec dana sam primetila na kozi glave da se pojavila kao neka krasta. Molim vas za savet sta da radim i da li treba da se zabrinem zbog toga. Dostavljam i sliku. Pozdrav i hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 11. 2019.

Komentari na pitanje: #165025

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 15. 12. 2019.

      Postovana, Vaša promena na poglavini imponuje kao benigna, ipak predlažem da je blagovremeno uklonite jer ćete je verovatno povredjivati prilikom pranja kose i šešljanja. Moram takodje da napomene da ništa ne moze da zameni detaljan klinički pregled.