1. Seborični dermatitis - rešenje problema

    Pitanje broj: #164765

    Obraćam vam se sa molbom da mi objasnite koji su potrebni i najbolji koraci u riješavanju mog problema. Naime, neki dan sam bio u apoteci na pregledu kose, i rečeno mi je da imam seboroični dermatitis na glavi. Rečeno mi je da zbog dermatitisa imam perut i da mi kosa opada (tačno je da imam perut i da mi kosa opada ). Takodje mi je rečeno da imam masno vlasište, te imam i na bradi i na obrvama dermatitis. Ja to nista nisam primjetio, ali se pod tom nekom kametom to sve navodno vidi.

    Preporučena mi je terapija šamponom i losionom te farmaceutske kuce. Terapija nije nimalo jeftina i traje 3 mjeseca. Sad mene zanima da li ja da probam sa tom terapijom i da li će to imati rezultate? Takodje, imam neke prijedloge prijatelja da probam neki narodni lijek. E sad ako moze pomoć ili eventualna preporuka kako da riješim moj problem.