1. Krema za opekotine

    Pitanje broj: #154035

    Pozdrav,

    Možete li da mi preporučite neko efikasno sredstvo (kremu) koja otklanja fleku od opekotine koja je nastala usled depilacije nausnica? Naime, depilirala sam nausnice voskom ali je bio peviše vruć, pa mi je sad na jednom mestu koža iznad usana nekako tamnija. Da li to može da se otkloni pomoću neke kreme?

    Odgovoreno: 12. 11. 2017.
    • Poštovana,

      Probajte od domaćeg brenda koozmetik kremu universal salve-balzam, namenjen je površinskim ranama, opekotinama, oderotinama i slično. Pomaže ćelijama da se brže obnove i ujedno je praktičan kao prva pomoć u pomenutim situacijama. U pitanju je prirodna kozmetika, pa svakako ne bi trebalo da šteti. Ukoliko ne pomaže, obratite se stručnom licu. U Beogradu ga ima u većim tržnim centrima, ukoliko niste iz beograda, moguće je poručiti ih online.