1. Psorijaza terapije

    Pitanje broj: #162875

    Da li se sme koristiti lek aciterin za psorijazu, radjena je krvna slika, holesterol, trigliceridi, i samo su trigliceridi povecani 3.87 a dozvoljeno je 0.11 - 1.70?

    Odgovoreno: 16. 07. 2019.
    • Navedene rezultate treba da pokažete Vašem dermatologu, koji je i uveo Acitretin u terapiju, te će on na osnovu kliničke slike i i ranijih nalaza proceniti da li nephodno uvesti lek ili dalja upotreba leka, ali svakako redukujte ishranu, u smislu smanjenja unosa ugljenih hidrata.

Komentari na pitanje: #162875

    • Dobro jutro izvini te koci me leva noga kada sa ubuvam nemam osecaj na nju