Imam malo veci mladez na mestu koji nikad nije izlozen suncevim zracima. Poajavila se kao fleka oko mladeza braonkaste boje, ne boli, ne curi, ne svrbi me, samo sto je bukvalno kao fleka nepravilnog oblika. Mladez nikad nije imao nikakve promene. Mnogo se bojim i isla bi na pregled, ali vas molim da mi kazete gde je najbolje i najsigurnije da odem. Svetlije sam puti i ne izlazem se suncu, na moru od 7-9, 10 i od 17, 18 do 20h. I vodim racuna. Molim vas kazite mi da li je to opasno i da li moze biti bezopasno i gde da odem na pregled. Hvala vam unapred. . .

    Odgovoreno: 24. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Možete slobodno doći na dermoskopiju kod nas u ors hospital, nama je dermoskopija specijalnost i dr jadran bandić je glavni edukator za ostale doktore u regiji vezano za preglede mladeža.
      pregled možete zakazati putem našeg sajta www. Orshospital. Rs ili telefonom na 011/3910112
      ako želite možete otići i u neku od državnih institucija kao što su dermatologija u džordža vašingtona ili u melanoma centar na bežanijskoj kosi.

      po vašem opisu ne deluje da je stvar opasna, ali definitivno trebate otići na pregled da bi se videlo o čemu se radi.