Prilikom brijanja grudi posekao sam mladez, malo je krvario pa prestao interesuje me koliko je to opasno i dali treba da se obratim lekaru.

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Povređivanje mladeža nije opasno, ako je on u suštini bio potpuno uredan mladež vi niste mogli da utičete da on pređe u nešto opasnije. Ali ipak se uvek kada neko povredi mladež predlaže dermoskopski pregled tog mladeža i kontrola kada mladež zaraste. Na pregledu eventualno mogu da vam kažu da je potrebno preventivno uklanjanje ili da samo sačekate da mladež zaraste.
      znači nemate razlog za brigu, ali ipak treba da se obratite lekaru.