Postovani, pre nekog vremena izasla mi je ova akna, ili sta je vec, i mislio sam proci ce. . Sinoc sam iscedio i izaslo je poprilino gnoja a sada vec pomalo i boli na dodir. . Savet?? Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ako biste mogli da date još neke informacije o ovoj promeni: gde se nalazi, kada se pojavila, da li jo od početka ove crvenkasto, plavičaste boje?
      sve u svemu mi vam preposučujemo da odete na dermoskopiju da bi se tačno postavila dijagnoza, na osnovu ovakve slike ne može se mnogo reći.