Doktore, moj sin je imao saobraćaju nezgodu pre pet dana. Između ostalog udario je potkolenicu. Imao je malu ogrebotina i pomodrio mu je mišić. Snimljena mu je potkolenica i nema preloma. Posle pet dana noga mu je odjednom sva u podlivima. Mazao je od prvog dana Hepatrombin. Da li je ovakvo stanje normalno posle udarca? Mama

    Odgovoreno: 29. 12. 2021.

Komentari na pitanje: #192789

    • Hvala što ste tu u svakom momentu. Nadam se da neće biti potrebe, ali sada znam kome da se obratim. Još jednom hvala Mama