Poštovanje,molila bi vas za jedno pitanje oko bebe,primatila sam jednu rupicu izmedju anusa i donjeg dela kičme,negde na sredini,pa vas molim za odgovor jel to nešto opasno i šta bi to moglo biti? Beba je raspolozena,sve se normalno razvija..

    Odgovoreno: 27. 01. 2021.
    •

      Postovana,

      molim Vas da ponovo postavite pitanje i fotografiju, pokušaću da odgovorim što detaljnije.

      Svakako je najbolje da se obavi pregled jer fotografija ne može da zameni detaljan klinički pregled.

      Ipak, za početak, na osnovu onog što ste napisali mogu da kažem da Vas umirim i  da pretpostavim da se radi o jednoj kožnoj fisuri koja ne treba da Vas brine. U budućnosti se može javiti problem pilonidalnog sinusa ( urasle dlake), ali to je problem benignog karaktera koji se leči hirurškom operacijom i ne mora da znači da će se od Vašeg deteta javiti,

      Srdačan pozdrav,