Postovani, Zanima me misljenje o klasicnoj operaciji pilonidalni sinus, urasla dlaka, i zahvatu laserom. Za koji zahvat se odluciti? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 10. 2020.
    •

      Postovani,

      preporucujem Vam da obavite pregled kod specijaliste, rekonstruktivne i estetske hirurgije i da se dogovorite nakon detaljnom pregleda [ta je najbolje za Vas, jer je pristup individusalan i zavisi od Vasih tegoba i Vaseg pilonidalnog sinusa. Pregled možete zakazati i preko sajta Stetoskop.

      Srdačan pozdrav,

      mr sci med dr Dragana Petrović-Popović