Postovanje, Interesuje me kada se obradi dekubitna rana koje su po vama najefikasnije gaze sprejevi ili kreme za koriscenje... Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 30. 05. 2020.
    • Postovana,

      lečenje dekubitalnih ulceracija je veoma složen proces koji zahteva tretman specijaliste plasticne, rekonstruktivne i estetske hirurgije tako da je neophodno obaviti detaljan pregled pacijenta radi odredjivanja pravog načina tretmana i previjanja dekubitalne ulceracije,

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović