Postovani, operisao sam pilonidalni sinus dva puta za 10 dana. previjao sam se do srede prosle nedelje vec 10 dana kako se previjam nemam krvarenja ali kao da se pojavljuje neki sekret. Doktor na poslednjem previjanju je rekao da je sve u redu i da se vise ne previjam. operisan sam 13 januara pa 23 jan.

    Odgovoreno: 14. 05. 2019.
    • Postovani,

      nedostaje mi nekoliko podataka, da li je radjena operacija ili samo incizija, da li je rana zatvorena ili ne itd. Plasticni hirurzi nakon operacije ranu u potpunosti rekonsruisu i to je metoda koju preporucujem.

      Najbolje bi bilo da dodjete na pregled nakon koga Vam mogu detaljnije reci da li je moguce potpuno zatvaranje Vase rane i time i potpuno izlecenje,

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic