hiruski ,estetski problem

    Odgovoreno: 03. 06. 2021.

Komentari na pitanje: #183885

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 05. 06. 2021.

      Postovana, pisite mi na mejl draganapetrovicpopovic@gmai.com ako ste u mogucnisti mozete poslati i fotografie i detaljno opisite sta je tacno Vas problem Srdacan pozdrav,,

    • Poštovana,posle porođaja(pre14g.)vagina je ostala mnogo otvorena,jer sam mnogo sečena,smeta mi i estetski i u emotivnom odnosu.,Da li to radite i okvirno,koja je cena,hvala unapred!