Poštovani, uočila sam na malim stidnim usnama promene u vidu tamnije flekice koja je u ravni koze ali znatno tamnija ( tamnije braon ) u odnosu na ružičastu boju vulve. Za sada se samo uocava promena u boji ali ne i strukturi. Da li to moze da ukazuje na neke ozbiljne promene ( tipa melanom/ kancer vulve ) ?!

    Hvala unapred na odgovoru, Lep pozdrav.

    Odgovoreno: 26. 04. 2020.
    • Postovana,

      Vasa fotografija nije dovoljno bista i ne mogu da Vam preciznije odgovorim. Po smirivanju situacije sa Corona virusom idite na pregled kod dermatologa ili plasticnog hirurga i uradite dermoskopski pregeled, nakon toga ce bti odluceno da li je potreno i sta je potrebno dalje.

      Srdacan pozdrav,

      mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic