1. Problem sa učestalim mokrenjem

    Pitanje broj: #141147

    Imam problem sa učestalnim mokrenjem. Na svakih par minuta mokrim. Radila sam briseve i otkrivena mi je hlamidija. Ginekolog mi je dao vaginalete i doksicilin da koristim 7 dana. Terapiju sam počela prije tri dana, ali mokrenje nikako da prestane, a ginekolog mi je rekao da je zbog bakterije. Da li smijem uzeti neki antibiotik za to jer mi stvara nervozu i napetost?

    Odgovoreno: 19. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #141147

    • Uradila sam i urinokultura: u urinu saprofiti 10^3 sta da radim nmg vise sa trpim ovo?
      Hvala