1. Korišćenje vginaleta za vreme menstruacije

    Pitanje broj: #142461

    Dobila sam terapiju vaginaletama polyginax 12 dana i nakon toga lomexin, jedna vaginaleta. Dva dana pre završetka terapije polyginax-om treba da dobijem menstruaciju. Da li da nastavim terapiju tokom menstruacije ili da je prekinem pa nastavim kada prođe? Ne znam da li se ova dva leka mogu koristiti tokom menstruacije?

    Odgovoreno: 04. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142461

    • Poštovana, dobila sam terapiju ginofort kremom i aplikovala ga, međutim pogrešno sam preračunala dane kada treba da mi otpočne ciklus, a trebao je već narednog dana, tačnije danas. Da li treba krem da na neki način izvadim ili će biti u redu? Hvala.

    • Poštovana, dobila sam da koristim Innovag vaginalete, zaboleo me je stomak i drugi dan korišćenja dobijem menstruaciju 4 dana ranije, inače sam uvek na 28 dana dobijala. Da li da nastavim sa korišćenjem u toku menstruacije?

    • Dobila sa vaginalete Lomexin na 3 dan. Iskoristila jednu ali kada sam trebala da iskoristimo drugu krenuo je ciklus. Šta da radim,da li treba nakon ciklusa da nastavim ili je potrebno ponovo da krenem iz početka?

    • Dobila sam da koristim vaiginolete 12 danaPolyGYNAx a treba da dobijem. Da li treba da nastavim da ih koristim ili da prekine terapiju da kad se završi ciklus da počnem opet?

    • Fluomizin vaginalete po instrukciji ginekologa sredom i nedeljom, naredna tri meseca. Da li da ih koristim tokom ciklusa?

    • Dobila sam vaginaleta Gino Daktanol 7 dana da koristim, za dva dana trebam da dobijem ciklus. Da li da ih koristim i za vreme ciklusa?