1. Trajanje menstruacije dva dana

    Pitanje broj: #142476

    Poslednja menstruacija mi je trajala dva dana. Inače imam redovne menstruacije na 24, 25 dana i traju oko 4-5 dana. Posle menstruacije braon iscedak- treći dan, četvrti ništa i peti dan primetim tek posle mokrenja na ubrusu malo braon-rozikast iscedak. Da li sam trudna? Da li da uradim test?

    Odgovoreno: 04. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142476

    • Da li postoji mogućnost da sam u drugom stanju? Trebala sam da dobijem 17.01.2016., pošto uvek dobijem 28-i dan, a sad mi je kasnilo 5 dana. Grudi me svrbe i idem često da mokrim. Šta može biti?