Postovani doktore, uradjena mi je kiretaza,posle 6 dana sam imala seksualne odnose sa kondomom,ali je on pukao. Da li postoji mogucnost da opet ostanem u drugom stanju?

    Odgovoreno: 15. 07. 2007.
    • Prakticno ne postoji, ali trebalo je da sacekate bar 15 dana a najbolje sledeci ciklus i tek tada stupite ponovo u sex. odnose. Posle kiretaze mogucnost infekcije je veoma visoka jer sama intervencija otvara "ranu " na zidovima materice i cini infekciju laksom. Znaci verovatnoca gotovo nikakava a savet sacekati sledeci ciklus.