imam 58 godina. U 55-toj godini sam izgubila mesecni ciklus.Zadnjih par meseci javljaju mi se isti simptomi kao kad sam imala redovnu menstruaciju. Interesuje me, da li je to normalno? Nisam radjala ali sam imala dve vanmatericne trudnoce.
    S postovanjem, Nada Nikolic

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.

    • Ukoliko su ti simptomi predstavljeni mesecnim krvavljenjem onda je potrebno uraditi explorativnu kiretazu jer svako krvavljenje u menopauzi je suspektno na karcinom endometrijuma i obavezuje nas da uradimo ovu vrstu dijagnosticke intervencije.