Dragi dr-e Stefanovicu; mislim da me se sjecate,blizanacka trudnoca sa horioangiomom.Ovaj put Vas necu zamarati sa pitanjima, obracam Vam se samo da se zahvalim na svim odgovorima i paznji koju ste nam posvetili.Moja supruga u petak u 7.30h ce biti primljena u Visegradsku kod dr.Ljubica u bolnicu.Eto, nadam se da ce od sada biti u boljim rukama, i da ce se nase muke polako zavrsiti, a Vama dragi dr-e zelim da kazem kako stvari izgledaju iz nase "perspektive" pacijenta, mi bas i neznamo ko je koliki strucnjak medju vama, ali itekako dobro osjecamo ko je kakav covek, a to je vjerujte mi nesto sto lijeci i pomaze a ne samo puka nauka.Lijepa rijec i samilost su nekada najvece..a Vi toga imate na pretek.Bog Vas blagoslovio i ostajte zbogom.ps- nadam se da kada se sve ovo zavrsi da cu imati lepe vesti da Vam javim.

    Odgovoreno: 28. 06. 2007.

    • Naravno da Vas se secam kontaktirali smo par puta. Zaista sada ste u pravim rukama jer je Dr Ljubic dokazano vrhunski strucnjak tako da cete imati mozda ne svetske uslove hospitalizacije, ali sigurno strucnjaka svetskog ranga sa puno klinickog iskustva i sto se zna i radi u svetu bice primenjeno kod Vas. Hvala na komplimentima koje ste mi uputili. Takodje bih voleo da me izvestite o ishodu trudnoce a nadam se da ce vesti biti pozitivne i za sve nas radosne. Nadam se da ce sve biti ok jer dobri ljudi to zasluzuju. Pozdrav.