Postovani doktore Stefanovic
    imala sam v grupi sekreta i otklonjena je vaginaletama orvazil, lecili smo se ja i partner, medjutim opet se ponovila infekcija , da li treba ponoviti terapiju? unapred zahvalna

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.
    • V grupa vs je infekcija parazitom Trihomonas Vaginalis-om. Infekcija verovatno nije bila dobro izlecena. Vi Vas partner uzecete Tbl Orvagil 2x1 10 dana ( nikako alkohol za vreme terapije) i Vi Vag. Orvagil 10 dana bez odnosa.