Postovanje doktore!Interesuje me kolika je potrebna najmanja duzina penisa  u erekciji da bi zena mogla da se oplodi?

    Odgovoreno: 12. 06. 2007.

    • Ne postoji propisana neophodna duzina-jer je svaki covek a i zena individua  za sebe. Duzina vagine iznosi 9-11cm, a za nastanak trudnoce osim erekcije i  potpunog snosaja neophodan je i normalan spermogram kao i niz finih  hormonski uslovljenih momenata u telu zene koji rezultiraju ovulacijom t.j.  oslobadjanjem jajne celije.