postovani doktore imam 24god.i imam mali problem zadnju men.imala sam 6.04,naredna men trebala je biti 4.05 medzutim nekoliko dana prije toga imala sam odnose sa momkom bez zastite i on je nepaznjom malu kolicinu sperme izbacio u mene!men. jos nisam dobila ali nemam nikakve simptome trudnoce samo osjecam tupe bolove u zelducu i imam jak vodenast iscjedak mada mislim da to nije simptom trudnoce!!molim vas pomozite mi a strah me uraditi bilo kakav test!!jeli moguce da sam u neplodnim danima ostala trudna!!HVALA UNAPRIJED!

    Odgovoreno: 29. 05. 2007.

    • Ukoliko su Vam ciklusi redovni i ukoliko je odnos bio par dana pre ocekivane menstruacije verovatnoca je vrlo mala, ALI iznenadjenja su uvek moguca zato kupite najobicniji test na trudnocu (svaka apoteka) i resite nedoumicu jer je od datuma ocekivane menstruacije proslo 24 dana.Alternativa je poseta ginekologu i ultrazvucni pregled. Na drugi nacin Vam ne mogu pomoci, ali savetujem da ne odugovlacite.