Molim za pomoc,laparaskopija mi je zakazana za 10 dana a meni je pronadjena bakterija enterokokus(epitelne celije,laktobacili,leukociti i gram bacili) u vaginalnom brisu.Od antibiotika osetljiv je na ampicilin ali neznam koje vaginalete da koristim.Molim za strucnu pomoc jer moj doktor ovih dana neradi a ja treba da se spremim za laparaskopiju(sterilitet).Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 05. 2007.

    • Najbolje je otici u drzavnu apoteku ( prekoputa C-marketa, ili C.Kula nisam siguran) da Vam naprave vaginalete sa antibiotikom po antibiogramu- ukoliko ste iz Nisa. Ukoliko niste probajte u Vasim drzavnim apotekama ili uzmite Vag. Poliginax, naravno uz oralnu terapiju ampicilinom.