postovani doktore, posle odnosa sa novim partnerom (koristim kontraceptivne pilule) mi se pojavio blago pojacan sekret izmenjenog mirisa. Moj ginekolog mi je uradila bris koji je bio sterilan, ali mi je prepisala terapiju antibioticima i geonistin (koji ne mogu nigde da nadjem) "za svaki slucaj". Da li da primenjujem terapiju iako nije utvrdjen uzrok ili da promenim lekara?

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Bris ne moze da bude sterilan - moguce je da ne sadrzi patogene bakterije. Probajte sa jednom turom vag. Poliginax, ako ne pomogne ponovite grupu vaginalnog sekreta i V+C bris, kao i bris na hlamidiju i lecite po nalazima uz upotrebu tbl. Laktogin 2x1 najmanje 2 nedelje.