Postovani, imam 27 godina, i planiram uskoro da ostanem u drugom stanju (prvi put), ali me brine kako ce sve to teci s obzirom na to da cesto imam migrenicne glavobolje i pijem analgetike, i sklona sam alergijskim kijavicama i konjuktivitisu, te stalno stavljam kapi u oci i pijem uglavnom loratadin. Da li ce te tegobe mozda u trudnoci biti manje izrazene, i kojim lekovima se mogu spreciti a da ne naskode detetu? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 07. 2008.
    • Pa da se mogu spreciti i izleciti Vi bi to do sada uradili. Posto trudnoca ide sa depresijom imuniteta (zbog prisustva deteta kao delimicno stranog tela) moguce je da nista od ovog ne bude izrazeno. Ali to cete videti kad ostanete trudni a o-tom-potom.