hvala sto ste mi tako brzo odgovorili na pitanje i utesili. Danas sam napravila test krvi da vidim dali moze de se otkrie razlog za moj pobacaj, a u ponedeljak idemo sa moim muzem oboje da se ispitamo.Samo me muci jos nesto za koe bi vas molila da mi date odgovor.Vec sam vi rekla da sam imala dva spontanih. I dva puta su mi rekli da moja trudnoca je nastanata malo kasnije i ne se slaze sa prvi dan poslednjeg menstrualnog ciklusa.I namesto da budem recimo sedma nedelja jas sam cetvrta.Sta je to i kako da se resi da sledeci put ne dogje do to.Pozdrav i molim vas za odgovor

    Odgovoreno: 11. 07. 2008.
    • Ocito je da Vam je ciklus nepravilan ili da dodje do trudnoce a da se plod ne razvija na adekvatan nacin. Prvo cete resiti tako sto cete planski uz kontrolu UZ-ka (folikulometrija) ostati trudni a ako je u pitanju druga stvar ona je najcesce posledica u startu lose genetike te zato dolazi do pobacaja. Procitajte Ponovljeni spontani pobacaj - tekst na ovom sajtu mislim da sam Vam to napisao.