Postovani dr,dobila sam rezultate brisa iz laboratorije DPM - epitelne celije,PMN leukociti,Gram pozitivni bacili,Patogene bakterije nisu izolovane.Mozete li mi rastumaciti sta to znaci?Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.

Komentari na pitanje: #7511

    • Molim vas na rezultatu uradjenog brisa u mikrobiologiju DMP je nađena masa PMN leukocita...objasnite mi molim vas šta to znaci

    • Zanima me znacenje rezultata Dosta PMN-le,epitalne celije,bacili i koke

    • Dobar dan trudnica sam i radila sam bris gde pise da su nadjene Epitalne celije ,retki PMN leukociti,gram pozitivni bacili i kokobacili molim vas dali je to opasno ako moze neko da mi obijasni sta to znaci

    • Zdravo, upravo su mi stigli rezultati iz higijenskog zavoda i rezultat glasi epitelne ćelije, veliki broj pmn leukocita, veliki broj gram labilnih diplokoka, dugi gram pozitivni bacili. Molim vas da mi odgovorite da li je to opasno i kakve su posledice. Hvala

    • Zdravo, upravo su mi stigli rezultati iz higijenskog zavoda. I rezultat glasi ovako: epitelne celije, veliki broj pmn leukocita, veliki broj gram labilnih kokobacila i gram pozitivnih diplokoka, retki gram pozitivni bacili. Molim vas da mi odgovorite hitno da li je to opasno i kakve su posledice. Hvala