U danasnje vreme postoje toliko gelova za intimnu negu, ali kada sam se konsultovala sa ginikoloom odgovor je bio>najbolje je cistom vodom, bez sapuna ili bilo kakvog sredstva.Pa me interesuje da li vi mozda preporucujete neki gel koji je dobar za intimnu negu a ima ga u apoteka ili prodavnicama kod nas?

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    • Ja nemam specificu preporuku za neki od gelova jer se pokazalo da je odnos prema njima prilicno individualan -nekima prija a nekima ne. Nisam bas samo za cistu vodu a preporucicu Vam SEBAMED, NIVEU, MULTIGIN pa vi izaberite nesto sto Vam odgovara od ovih preparata.