Postovani doktore, interesuje me vestacka oplodnja,gde se moze prijaviti, klinika,cena,uslovi,i koliko se ceka na taj postupak? Unapred hvala na odgovoru! S postovanjem

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.
    • Postovana ja nemam cenovnike kod sebe i takvu vrstu informacije ne mogu da Vam dam. U drzavnim klinikama radi se u N.Sadu, Beogradu (Visegradska, N.Front), u Nisu je u pripremi. Privatno: Gospodar Jevremova BGD, Ivanovici BGD, Leskovac- novootvorena bolnica za lecenje steriliteta. Moracete da zovete sami i raspitati se o ovome.