veliki pozdrav, ja bi zelela da vas pitam za vaginalete macmiror complex koje mi je preporucila doktorka zbog ranice koje imam na grlicu materice. mozete li mi reci kakve su te vaginalete i da li se koriste i za vreme menstruacije?

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Vaginalete sirokog spektra: pokrivaju III, V, i VI grupu sekreta- vecini zena pomazu- daju se "na slepo" kada zena ima problema sa poremecenim sekretom a grupa nije odredjivana. Ranica ako postoji i sumnjiva je - uraditi ciljanu biopsiju i zatim leciti po nalazu patologa. Mogu se koristiti i za vreme ciklusa, ali po meni je bolje sacekati da prodje ciklus- efekat je bolji.