Postovani molim za savet i odgovor,rezultat vaginalnog brisa koji je uradjen na mikrobiologiji je kandida,trihomonas vaginalis i stafilokoke ali terapija je samo Polyginax vaginalete,da li je to dovoljno?Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Nije dovoljno- imate III (bakterijska infekcija) i V ( parazitarna infekcija) grupu sekreta.  Terapija : Tabl. Orvagyl od 400 mg 2x1 10 dana i Vi i partner, Vi i Vaginalete Orvagyl -10 dana, a posle njih Vaginalete Canesten 3. Za vreme terapije bez odnosa i alkohola.