Pozdrav!Porodila sam se pre nepunih pet nedelja.Porodjaj je prosao bez problema ,lohije su bile normalne i skoro su nestale,a onda se pre dva dana ponovo pojavilo krvarenje.Nije obilno,lici na menstrualnu krv i povremeno se jave veoma blagi bolovi koji takodje lice na menstrualne.Nemam temperaturu i generalno se dobro osecam.Citala sam da povovno krvarenje moze da znaci da postoji deo posteljice koji se zadrzao u materici.Napominjem da sam se puno kretala i u par navrata nosila nesto tesko.Da li ima potrebe da se javljam ginekologu pre isteka 6 nedelja?

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • Najverovatnije ste dobili ciklus- pogotovu ako ne dojite ili imate malo mleka-to je gotovo izvesno. Prica o posteljici 5 nedelja posle porodjaja bez povisene t i obilnijeg krvavljenja je malo verovatna, ali ako se krvavljenje ne zaustavi za 5-7 dana javite se dr-u.