pozdrav!zarazena sam hpv virusom,i imam dve bradavice velicine 2-3 milimetara na spoljasnjem delu velikih usana..moj problem je u tome sto se trenutno nalazim u inostranstvu,i ne mogu da idem kod svoga doktora,a dolazim tek za dva meseca kuci,pa me zanima da li postoji neki preparat sa koji mogu da ih skinem,a koji moze da se kupi u apoteci?ukoliko postoji,da li znate da li moze da se kupi bez receta u apoteci i da li mozete da mi napisete ime na engleskom,ako znate?hvala

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • Pitanje je da li su to kondilomi ili papilomi (razliciti oblici infekcije HPV), ali svejedno- mozete kupiti ALDARU (Imiquimod) i upotrebiti je po uputstvu- samo spolja nikako unutra. Ne znam u kojoj ste zemlji i da li daju bez recepta- to zavisi od zemlje.