Postovanje.Već neko vreme pokušavam da ostanem u drugom stanju i doktorka mi je dala uput da uradim HSG.Svi prethodni testovi su dobri(mikoplazma,ureoplazma,hlamidija...). Međutim,lekarka koja je trebala da mi zakaže HSG mi kaže da dođem ponovo u septembru jer se to ne radi leti. Objasnite mi zašto?

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Zato sto su odmori, ljudstvo je podeljeno i preoptereceno i vrlo je tesko organizovati posao sa malim brojem ljudi. Tu nije nista hitno i zato Vam je tako receno. To su jul i avgust- vec u septembru se vracamo u normalnu kolotecinu- a Vi mozda u tom periodu ostanete trudni i bez HSG-a. Pozdrav.