Postovani doktore,da li ovo mogu biti simptomi trudnoce?Bol u grudima koji je bio nesnosno jak odmah posle ovulacije i trajao 10-tak dana i sada prestao a menstruaciju treba da dobijem za 5dana?Uradila sam test ali je bio negativan,da li treba da sacekam da mi menstruacija kasni bar par dana?Imam sve simptome da cu dobiti menstruaciju i oni su se pojavili mnogo ranije nego uobicajeno.Ja sam ubedjena da je trudnoce doslo,pratila sam plodne dane putem maybe baybe i imala nezasticen odnos dan pre ovulacije(jajnici su me boleli,sekret je bio rastegljiv..)Sta sledece da uradim?Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Sacekajte par dana od vremena ocekivane menstruacije ( da zakasni) pa tek onda uradite  test. Ne mozete danas imati odnose a sutra raditi test i ocekivati pozitivan rezultat- potrebno je vreme. Ako dobijete proverite nivo prolaktina, a ako ne cestitam postacete majka.