Doktore 16.06. sam imala spontani, radili su mi reviziju bez anestezije, pustena sam sutradan iz bolnice, Pijem Dovicn i kapi. Koliko treba da mirujem i da li mozete i Vi da mi date neki savet 1.Od cega sve treba da se zastitim da naredni put kad zelim da zatrudnim ne bi imala probleme? 2. Koliko vremena treba da prodje da bi opet imala odnose? 3. Da li treba da uzimam neke vitamine? 4. Da li postoji neko odmaraliste u Srbiji koje bi mi Vi preporucili zbog ovog problema? 5. Koliko dugo traje krvarenje i nakon kog perioda bi trebalo opet da dobijem menstruaciju? Unapred hvala i nadam se da ce te mi odgovoriti na sva pitanja!

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • Pocecu od zadnjeg pitanja: Krvavljenje moze da traje do 10-tak dana (zadnjih dana oskudno), a ciklus cete dobiti za 30-40 dana. Odnose mozete imati posle 20-tak dana mada ja preporucujem da prodje prvi ciklus pa tek posle, svako odmaraliste ce Vam dobro doci- nista posebno. Pred sledecu truddnocu mozete uzimati Folan i Beviplex narocito ako ste pusac a ostalo samo normalna ishrana. Na ovom sajtu procitajte tekst "ponovljeni spontani pobacaj" kako bi se podrobnije upoznali sa problematikom sp. pob.  Mirovanje 3-4 dana