Zelela bih tacnu adresu ustanove u Beogradu ili Novom Sadu radi vestacke oplodnje. Pozeljno je da mi posaljete i tel. tih ustanova radi lakseg kontakta ! Unapred zahvalna Zrenjaninka!!!

    Odgovoreno: 27. 04. 2007.

    • Ja zaista ne znam tacne adrese, ali radi se o drzavnim bolnicama u N Sadu- klinicki centar (novosadsko porodiliste je tu) na celu tima je Doc. Vesna Kopitovic, u Beogradu rade i Visegradska i Narodni front.